Auto Forwarding .......

Softestan Download Center | دانلود نرم افزارهای جدید Softestan Download Center | دانلود نرم افزارهای جدید - مطالب اردیبهشت 1386
Home
منوی کاربری


این سایت را به صفحات مورد علاقه تان اضافه کنید!     با ما تماس بگیرید!    Print This Page    Save This Page    این سایت را صفحه خانگی خودتان کنید!

 پیغام مدیر : مرا کسی نساخت، خدا ساخت، نه آنچنان که کسی می خواست که من کسی نداشتم. کسم خدا بود، کس بی کسان. در باغ بی برگی زادم و در ثروت فقر غنی گشتم و از چشمه ایمان سیراب شدم و در هوای دوست داشتن دم زدم و در آرزوی آزادی سر برداشتم و در بالای غرور قد کشیدم و از دانش طعامم دادند و از شعر شرابم نوشاندند و از مهر نوازشم کردند تا : حقیقت دینم شد و راه رفتنم و خیر حیاتم شد و کار ماندنم و زیبایی عشقم شد و بهانه زیستنم!
خداوندا : برای همسایه كه نان مرا ربود، نان !! برای عزیزانی كه قلب مرا شكستند، مهربانی !! برای كسانی كه روح مرا آزردند بخشش !! و برای خویشتن خویش ، آگاهی و عشق می طلبم...


زبان های دیگر سایت
ترجمه به زبان انگلیسی ترجمه به زبان عربی ترجمه به زبان آلبانیایی ترجمه به زبان بلغاری ترجمه به زبان کاتالان ترجمه به زبان چینی
ترجمه به زبان چکی ترجمه به زبان دانمارکی ترجمه به زبان هلندی ترجمه به زبان استونیایی ترجمه به زبان فیلیپینی ترجمه به زبان فنلاندی
ترجمه به زبان آلمانی ترجمه به زبان یونانی ترجمه به زبان هندی ترجمه به زبان مجاری ترجمه به زبان اندونزیایی ترجمه به زبان ایتالیایی
ترجمه به زبان ژاپنی ترجمه به زبان کره‏ای ترجمه به زبان لاتویایی ترجمه به زبان لیتوانیایی ترجمه به زبان مالتی ترجمه به زبان لهستانی
ترجمه به زبان پرتغالی ترجمه به زبان رومانیایی ترجمه به زبان روسی ترجمه به زبان صربستانی ترجمه به زبان اسلواکیایی ترجمه به زبان اسلووِنیایی
ترجمه به زبان اسپانیایی ترجمه به زبان سوئدی ترجمه به زبان تایلندی ترجمه به زبان ترکی ترجمه به زبان اوکراینی ترجمه به زبان ویتنامی


  از این پس شما می‏توانید وب سایت سافتستان را علاوه بر زبان شیرین فارسی، با 36 زبان دیگر دنیا مشاهده کنید


طالع بینی سایت

آدرسهای ورود

بازی آنلاین


عاشقانه


تبلیغات


نمایش مطالب در سایت شما

رادیو سافتستانساز شكسته


سینمای سایت


جستجو


Custom Search


تبلیغات


دست نوشته


خدایا کفر نمی‌گویم، پریشانم، چه می‌خواهی‌ تو از جانم؟! مرا بی ‌آنکه خود خواهم اسیر زندگی ‌کردی. خداوندا! اگر روزی ‌ز عرش خود به زیر آیی لباس فقر پوشی غرورت را برای ‌تکه نانی ‌به زیر پای‌ نامردان بیاندازی‌ و شب آهسته و خسته تهی‌ دست و زبان بسته به سوی ‌خانه باز آیی زمین و آسمان را کفر می‌گویی نمی‌گویی؟! خداوندا! اگر در روز گرما خیز تابستان تنت بر سایه‌ی ‌دیوار بگشایی لبت بر کاسه‌ی‌ مسی‌ قیر اندود بگذاری و قدری آن طرف‌تر عمارت‌های ‌مرمرین بینی‌ و اعصابت برای‌ سکه‌ای‌ این‌سو و آن‌سو در روان باشد زمین و آسمان را کفر می‌گویی نمی‌گویی؟! خداوندا! اگر روزی‌ بشر گردی‌ ز حال بندگانت با خبر گردی‌ پشیمان می‌شوی‌ از قصه خلقت، از این بودن، از این بدعت. خداوندا تو مسئولی. خداوندا تو می‌دانی‌ که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است، چه رنجی ‌می‌کشد آنکس که انسان است و از احساس سرشار است…


صفحات سایت


  1  2  3  4  5  6  7  ...  

لینک به ما / لوگوی دوستان

لینک به مالوگوی دوستان
برای تبادل لوگو ابتدا لوگوی سافتستان را در سایت خود قرار داده سپس به مدیر سایت ایمیل بزنید و یا در قسمت نظرات اعلام كنید


آمار سایت


امروز :
كل مطالب :
كل بازدید ها :
تاسیس سایت : 18/06/84
بیشترین آنلاین : 207
Page Ranking Tool

تبلیغاتپیام های بازرگانی

 سایمانتک: تعداد هکرهای چینی رو به افزایش است | اخبار اینترنت ,

بر طبق مطالعه انجام شده توسط شرکت امنیتی سایمانتک، تعداد هکرهای چینی همگام با افزایش تعداد کاربران اینترنت آن کشور رو به افزایش است.

در گزارش این تحقیق آمده است:" میدان رقابت هکرهای چینی بسیار فعال است بطوریکه تعداد بیشماری از گروه ها و هکرهای چینی به دلیل کشف آسیب پذیری ها، تولید کد مخرب و آماده سازی حملات پیچیده معروف و شناخته شده می باشند."

کشور چین بعد از ایالات متحده آمریکا، مقام دومین کشور فعال در زمینه خراب کاری های اینترنت را صاحب است. در حدود 131 میلیون از مردم چین از اینترنت بهره میبرند و این رقم در حدود 10 درصد از جمعیت آن کشور میباشد در حالیکه همین جمعیت، 11 درصد از کل جمعیت کاربران اینترنت دنیا را نیز تشکیل میدهد.

تنها جنگ سایبر معروف میان آمریکا و چین به آپریل سال 2001 میلادی بر میگردد، هنگامیکه هکرهای چینی سایت های دولتی ایالات متحده آمریکا را با نشان "غلبه بر امپریالیسم امریکایی" هک نمودند. در پاسخ به این عمل، هکرهای امریکایی تنها عذرخواهی هکرهای چینی را خواستار شدند.

اما گویا بزرگترین مزاحمت هکرهای چینی، ادعای دسترسی آنها به اطلاعات محرمانه سلاح های کشور کره جنوبی می باشد. در این حمله تعداد 211 رایانه دولتی کره جنوبی و 67 رایانه رسانه ای این کشور مورد حمله قرار گرفت.

سایمانتک می افزاید:" با این وجود در سال های اخیر فعالیت های مفیدی نیز از کارشناسان امنیت چینی مشاهده میشود بطوریکه اکنون شش عدد کمپانی مستقل ضد ویروس در کشور چین وجود دارد. اما همچنان گفته میشود که حملات برنامه ریزی شده هکرها به هدف دولت و سازمان های تجاری در حال شکل گیری است و بسیاری از این سازمان ها نگران بروز این حملات هستند."

 منبع خبر: WinBeta.Net (نقل از InfoWorld)

نوشته شده توسط یاسین قاسمی در 1386/02/31 و ساعت 10:05
ویرایش شده در - و ساعت -
لینک ثابت | نظرات

 اینجا را کلیک کنید تا آلوده به ویروس شوید | اخبار اینترنت ,

تحقیقات نشان میدهد که کاربران علاقه فراوانی به کلیک کردن بر روی جملاتی دارند که 'هدف مخرب هکرها میباشد.' یک پژوهشگر امنیتی با نام "Didier Stevens" در یک دوره تحقیق شش ماهه با استفاده از سرویس تبلیغات متنی گوگل توانسته است ثابت کند که تعداد کلیک کردن کاربران بر روی جملاتی که به واضح به آنها اعلام خطر میکند فراوان است.

تبلیغات متنی درون صفحات وب، محور اصلی این تحقیق بوده است و متن " Is your PC virus-free? Get it infected here!" به معنای "آیا رایانه شما پاکیزه از ویروس است؟ اینجا آنرا آلوده کنید!" باعث شده است تا کاربران از 259,723 مرتبه نمایش، 409 مرتبه بر روی آن کلیک کنند.

این پژوهشگر در اینباره می گوید:" من تبلیغ را به شکلی طراحی کردم تا آنرا به طور مشکوک به بیننده نمایش دهم. اما همچنان این تبلیغ از سوی سرویس گوگل پذیرفته شد و هیچ شکایتی از من صورت نگرفت. در سوی دیگر، کاربران فراوانی بر روی آن کلیک کرده اند. احتمال دارد شما بگوئید تمام آن کسانی که بر روی تبلیغ من کلیک کرده اند از کاربران غیر حرفه ای ویندوز بوده اند اما چه چیزی آنها را به کلیک کردن بر روی تبلیغ جذب کرد؟"

وی با برخورداری از تجهیز اتی مانند: استفاده از یک دامین .info و هزینه 25 دلار آمریکا، توانسته است یک پژوهش با ارزش به همراه نتایج قابل تامل را به جامعه امنیت اطلاعات ارائه کند.

اکثر سایت ها و صفحات مخرب هکرها، توسط جملات متنی و یا تصاویری که برای کاربران جذاب باشند تبلیغ میشوند. بر این اساس بود که در ماه های گذشته تعدادی از هکرهای مخرب موفق شدند تا تعدادی تبلیغ متنی جعلی و مخرب را از سرویس گوگل سفارش دهند.

گفتنی است که تحقیق Stevens به هیچ رایانه ای صدمه نزده است و یک فایل ویدئو در رابطه با این آزمایش توسط وی در سایت YouTube منتشر شده است.

 مشاهده: وبلاگ Didier Stevens 
منبع خبر: WinBeta.Net (نقل از ComputerWorld)

نوشته شده توسط یاسین قاسمی در 1386/02/31 و ساعت 10:05
ویرایش شده در - و ساعت -
لینک ثابت | نظرات

 سانسور اینترنت؛ این کلاف سر در گم دنیای مجازی | اخبار اینترنت ,

فیلتر سایتهای اینترنتی هر روز با توان بیشتری از طرف دولتهایی که می خواهند شهروندان خود را از خطرات اعلام شده محفوظ نگاه دارند، دنبال می شود.

نتیجه ی یک تحقیقات جدید در این زمینه نشان می دهد بیش از 40 کشور دنیا بصورت آگاهانه مطالبی را با موضوعات سیاست، حقوق بشر، روابط جنسی، تاریخ خانوده های سلطنتی گذشته و مذهب سانسور می کنند.

درحالیکه به گمان اکثریت، کشورهای چین، ایران و عربستان سعودی تنها کشورهایی هستند که به سانسور سایت های اینترنتی می پردازند، نتایج این تحقیقات نشان می دهد بیش از 26 جریان و خط مشی فکری در اینترنت سانسور شده است.

مهندس "Ron Deibert" که با کمک گروهی از اساتید دانشگاه تورنتو این تحقیقات را انجام داده است می گوید: "وقتیکه دولتها لذت سانسور اینترنتی را می چشند، دیگر نمی توانند خود را کنترل کنند."

در چنین مواردی بجای آنکه با منبع یک امر خلاف قوانین آن کشور برخورد شود، آنها تمامی پایگاههای اینترنتی مرجع مانند Youtube، Skype و یا Google Maps را فیلتر می کنند. آنها حتی در مواردی با زیرکی قبل از شروع یک انتخابات سایت های سیاسی جناح رقیب را نیز سانسور می کنند.

چین، ایران، سوریه، تونس، ویتنام، ازبکستان، عمان و پاکستان هر شی جنبنده ای را در اینترنت سانسور می کنند.

در ویتنام و ازبکستان، مطالب موجود در سایت های داخلی سانسور می شود و این دو کشور با سایتهای خارجی برخوردی نمی کنند. این امر در کشورهای خاورمیانه برعکس است و آنها بیشتر نسبت به خبرهایی حساسیت دارند که از خارج درباره ی آنها منتشر می شود. [بقیه مطلب که در رابطه با ایران بود سانسور شد!]

حساسیت فیلتر گذاری در کشور عربستان بر روی دو موضوع خاص است، تصاویر هرزه نگاری و قمار. کره ی جنوبی تنها سایتهای کره ی شمالی را فیلتر کرده است. عمان، مراکش و سنگاپور تقریبآ بدون برنامه فیلتر می کنند. در کشورهای روسیه، ونزوئلا، مصر، هنگ کنگ، اسرائیل و عراق هیچگونه سانسوری بر روی اینترنت اعملا نمی شود.

در ایالات متحده آمریکا و بسیاری از کشورهای اروپایی اولویت نخست در سانسور متوجه ی سایت هایی است که قوانین حق نشر را رعایت نمی کنند، البته ظاهرآ !

 منبع خبر: WinBeta.Net (نقل از iht.com)

نوشته شده توسط یاسین قاسمی در 1386/02/31 و ساعت 10:05
ویرایش شده در - و ساعت -
لینک ثابت | نظرات

 برنامه های پیش رو | اخبار سایت ,

                                              به نام حضرت دوست

سلامی گرم به همه شما عزیزان و همراهان همیشگی سافتستان...

درسته حق با شماست.

چند وقتیه که زیاد به سافتستان نمیرسم دلیلش هم که دیگه واضح هست

مسدود شدن سایت

البته به جز این مسئله یه چیز دیگه هم هست اون هم امتحانات ترم دوم و نزدیک شدن به کنکور هست که واقعا بد جور یخه ما رو گرفتهSmiley

برنامه های جدید سافتستان رو اعلام میكنم:

1. قرار دادن كلیپ های تصویری زیبا

2.اس ام اس های زیبا و جالب

3.گالری عكس بازیگران سینمای ایران

4.معرفی محصول جدید سافتستان

خب در مورد گالری باید بگم كه متاسفانه بخاطر مشكلاتی كه بوجود آمد باید تا بعد از امتحانات صبر كنید تا گالری رو بتونم اون موقع و سر فرصت تكمیل كنم.

و در مورد محصول جدید سایت باید بگم كه این محصول برای تمام شما عزیزان كه كامپیوتر دارید كاربرد داره و میتونید همگی از این محصول سرگرم كننده و جالب استفاده كنید.

زیاد توضیح نمیدم فقط اینو بگم كه در دو سی دی ارائه خواهد شد ولی برای معرفی این محصول هم باید چند روزی صبر كنید تا تكمیل بشه...

در ضمن تعدادی از كاربران سایت گفته بودن كه نتیجه نظرسنجی سایت رو اعلام كنید

با تشكر از همه كسانی كه در این نظرسنجی شركت كردند باید بگم كه نتیجه تا چند روز دیگر اعلام خواهد شد و در سافتستان منتشر میشه...

از تمام عزیزانی كه در سیستم دوستیابی لاوستان هم عضو شدند ممنونمSmiley

پنج شهر از نظر تعداد عضویت رو اعلام میكنیم

تهران580
سیستان و بلوچستان138
اصفهان128
خراسان رضوی105
فارس80

با تشكر از همه دوستان و همراهان عزیز

یاد خدا آرام بخش دلهاست...

یا حق


نوشته شده توسط یاسین قاسمی در 1386/02/31 و ساعت 09:05
ویرایش شده در - و ساعت -
لینک ثابت | نظرات

 اس ام اس عاشقانه | اس ام اس و عاشقانه ,

مهمونی یه تو آسمون... خدا می خواد قشنگ ترین فرشته رو انتخاب كنه ولی اون به این جشن نمی رسه ... چون داره این پیغامو می خونه

***

من روی تو یه حساب دیگه باز كرده بودم.
.
.
.
.
.
.
ناراحت نشو ولی تازه فهمیدم تو یه ادم دو رویی هستی.
.
.
.
.
یه روت گله و یه روت ماه...

***

من گمان می کردم دوستی4 فصلش همه آراستگیست من چه می دانستم هیبت باد زمستانی هست من چه می دانستم سبزه می پژمرد از بی آبی سبزه یخ می زند از سردی دی من چه می دانستم دل هر کس دل نیست قلبها آهن و سنگ قلبها بی خبر از عاطفه اند من چه می دانستم....

***

خدایا تو خود میدانی انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است
چه زجر میكشد آن كس كه انسان است و از احساس سرشار است
***
آن هنگام كه با بخار احساس وجودم روی جام دلت نوشتم دوستت دارم آیا دلت به حالم گریست؟!
***
خدایا به من توفیق:
عشق، بی هوس
تنهایی ، در انبوه جمعیت
دوست داشتن ، بی آنکه دوست بداند
عطا کن.
 
***
اگر بگریم گویند که عاشق است
اگر بخندم گویند که دیوانه است
پس می گریم و می خندم
که بگویند یک عاشق دیوانه است
***
به چشمانت بیاموز که هر کسی ارزش دیدن ندارد....
به دستانت بیاموز که هر گلی ارزش چیدن ندارد....
به قلبت بیاموز که هر بی سرو پایی در ان جایی ندارد....
به دلت بیاموز اگه روزی تنها ماند طلب عشق زهر بی سرو پایی نکند ....
 
***
اگر كسی را دوست میداری تركش كن. اگر قسمت تو باشد باز میگردد. اگر هم باز نگشت یعنی به تو تعلق نداشت. پس همان بهتر كه رفت...
 
***
دوست داشتن خیلی بهتر از عشق است. من هیچ گاه دوست داشتن خود را تا بالا ترین قله های عشق پایین نمی اورم(دكتر علی شریعتی)
 
***
Hame migan 1sa@t yani 60 daghighe,1 daghighe yani 60 saniye,ama hichkas behem nagoft ke 1saniye bi to yani 60 sal
 
***
آنكه هر روز هوس سوختن ما می كرد
كاش امروز بود تماشا می كرد!
 
***
گفتی ستاره موندنیست دیدی ستاره هم شکست؟!
عهدی میون ما نبود عهد نبسته هم گسست . . .

نوشته شده توسط یاسین قاسمی در 1386/02/31 و ساعت 09:05
ویرایش شده در - و ساعت -
لینک ثابت | نظرات

 اس ام اس عاشقانه | اس ام اس و عاشقانه ,

زندگی آب راه‌ایی است به نام وفا... میریزد به جویی به نام صفا... میرود به رودی به نام عشق... میرسد به دریایی به نام وداع...

***
غروب شد....خورشید رفت ....افتابگردان دنبال خورشید می گشت ... ناگهان ستاره ای چشمک زد .. افتابگردان سرش را پایین انداخت اری گلها هرگز خیانت نمی کنند
***
تا حالا از گرمای خورشید ناراحت شدی ؟!
من هیچ وقت ناراحت نمیشم چون تو آتش عشق تو سوختم...
***
چشم های تو را دوست دارم ... نه به خاطر زیبائیشون ... بلکه به خاطر اینکه چشم های تو هستند...
***
عده ای دایم می نالند که گل سرخ خار دارد ما یاید شاد باشیم که خارها گل دارند
***
كاش 1000 بار نوشتن دوستت دارم جریمه ی مدرسه ام بود
***
ازگل پرسیدم محبت چیست گفت : ازمن زیباتراست .
ازافتاب پرسیدم محبت چیست گفت: ازمن سوزانتراست.
ازشمع پرسیدم محبت چیست گفت:ازمن عاشقتراست.
از خود محبت پرسیدم محبت چیست گفت: تنهایک نگاه است...
***
شراب را دوست دارم چون رنگ خون است خون را دوست دارم چون در رگ جریان دارد رگ را دوست دارم چون به قلب راه دارد قلب را دوست دارم چون جایگاه توست...
***
اگر كلید قلبی را نداری قفلش نكن اگر خداحافظی در راه است سلام نكن اگر دستی را گرفتی رهایش نكن...
 
***
اگر رفتم تو یادم کن. اگر مردم تو خاکم کن. اگر ماندم در این دنیا، به مهر خود تو شادم کن.
***
زندگی را دوست دارم نه در قفس. عشق را دوست دارم نه در هوس. تو را دوست دارم تا آخرین نفس...

نوشته شده توسط یاسین قاسمی در 1386/02/31 و ساعت 09:05
ویرایش شده در - و ساعت -
لینک ثابت | نظرات

 اس ام اس عاشقانه | اس ام اس و عاشقانه ,

به دست آوردن خوشبختی بزرگ ترین فتح زندگی است.
 
***
هر وقت تونستی برف رو سیاه کنی .پر کلاغ رو سفید کنی.آتیشو بوس کنی توی آب یه نفس عمیق بکشی .اون موقع منم میتونم فراموشت کنم...
 
***
زیبا ترین گل با اولین باد پاییزی پرپر شد . با وفا ترین دوست به مرور زمان بی وفا شد . این پرپر شد ن از گل نیست از طبیعت است و این بی وفایی از دوست نیست از روزگار است...
 
***
وقتی دلم برات تنگ میشه میرم اون بالا پشت ابرا ریز ریز گریه میکنم
پس هر وقت دیدی داره بارون میاد بدون دلم برات خیلی تنگ شده.
 
***
اگه کسی رو دوست داشتی امتحانش کن که اگه دوستت داشته باشه امتحانت میکنه.
 
***
دوست داشتن همیشه گـــفتن نیست گاه سکوت است و گاه نگــــــاه ... غـــــریبه ! این درد مشترک من و توست که گاهی نمی توانیم در چشمهای یکدیگــر نگــــاه کنیم.
 
***
دوستت داشتم ...یادت هست ؟ ...گفتم دوستت دارم ...و تو گفتی كوچكی برای دوست داشتن ....رفتم تا بزرگ شوم ...اما انقدر بزرگ شدم كه یادم رفت دوستت داشتم.
 
***
عشق،عشق می آفریند. عشق زندگی می آفریند. زندگی رنج به همراه دارد. رنج دلشوره می آفریند. دلشوره جرات می بخشد. جرات اعتماد به همراه دارد. اعتماد امید می آفریند. امید زندگی می بخشد. زندگی عشق می آفریند. عشق عشق می آفریند. (احمدشاملو)
 
***
گفتم دوستت دارم نگاهی به من کرد و گفت:چند تا؟ دستام رو بالا |آوردم و تمام انگشتهای دستمو نشونش دادم اما اون به کف دستام نگاه می کرد که خالی بود.
 
***
اگه 1 روز نتونستی گناهه کسی رو ببخشی از بزرگیه گناهه اون نیست از کوچیکیه قلبه تو!
 
***
اگر در قلبتان عشق باشد٬ می توانید هر روز معجزه کنید...

نوشته شده توسط یاسین قاسمی در 1386/02/31 و ساعت 09:05
ویرایش شده در - و ساعت -
لینک ثابت | نظرات

 اس ام اس عاشقانه | اس ام اس و عاشقانه ,

عشق را دوست دارم نه در قفس
بوسه را دوست دارم نه در هوس
تورادوست دارم تا آخرین نفس

***

ای كاش آشنائیها نبود یا به دنبالش جدائی ها نبود
یا مرا با او نمی كردی آشنا یا مرا از او نمی كردی جدا

***

روی دریچه ی قلبم نوشتم ورود ممنوع
عشق آمد و گفت من بی سوادم

***

عشقی كه با پر مرغی بدست آید با ساقه ی كاهی از دست می رود
امام صادق (ع)

***

می رسد روزی كه بی من روزها رو سر كنی
می رسد روزی كه مرگ رو باور كنی
می رسد كه تنها در كنار قبر من شعر های كهنه ام رامو به مو از بر كنی

***

هرگز نمی گیرد كسی در قلب من جای تو را
هرگز ندیدم بر لبی لبخند زیبای تو را
خورشید عشق تو هنوز سوزد مرا سر تا زپای
در كوی راه زندگی روشن كند راه مرا

***

اگر رفتم تو یادم کن. اگر مردم تو خاکم کن. اگر ماندم در این دنیا، به مهر خود تو شادم کن

***

خدایا او را كه در تنها ترین تنهاییم تنهای تنهایم گذاشت در تنها ترین تنهاییش تنهای تنهایش نگذار...
 
***
آنگاه كه با دستانت واژه عشق را بر قلبم نوشتی سواد نداشتم اما به دستانت اعتماد داشتم حال سواد دارم اما دیگر به چشمان خود اعتماد ندارم...
 
***
آفتاب را به تو نمی دهم
تا خرده خرده بشكافی اش
و از آن هزار ستاره بسازی
 
***
در همه جای این زمین همنفسم كسی نبود زمین دیار غربت است از این دیار خسته ام.
 
***
روزگاری یك تبسم یك نگاه بهتر از گرمای صدآغوش بود این زمان بر هر كه دل بستم ولیك آتش آغوش او خاموش بود
 
***
عشق حیات عاشق را تشكیل میدهد والا معشوق تنها بهانه است
 
***
عشق مطبوع ترین بخش زندگی است وازدواج فانی كننده ی آن است
 
***
عشق تنها مرضی است كه بیمار از آن لذت میبرد.

نوشته شده توسط یاسین قاسمی در 1386/02/31 و ساعت 09:05
ویرایش شده در - و ساعت -
لینک ثابت | نظرات

 اس ام اس عاشقانه | اس ام اس و عاشقانه ,

از جلوی گل فروشی رد میشدم دیدم قشنگترین گلش نیست , نگران شدم , پس تو کجایی؟

***

عشق می ورزیم چرا که او نخست به ما عشق ورزید چرا که خدا عشق است

***

فقط موجهای دریا هستند که عاشقن آره فقط اونا هستن با اینکه میدونن اگر برسن به ساحل میمیرن بازم بیقرار رسیدن

***

دریا باش که اگر کسی سنگ به سویت پرتاب کرد سنگ غرق شود نه آنکه تو متلاطم شوی

***

فرشتگان روزی از خدا پرسیدند : بار خدایا تو که بشر را اینقدر دوست داری غم را چرا آفریدی؟ خداوند گفت:غم را بخاطر خودم آفریدم چون این مخلوق من که خوب می شناسمش تا غمگین نباشد به یاد خالق نمی افتد

***

اگه سهم من از این همه ستاره فقط سو سوی غریبی است , غمی نیست . همین انتظار رسیدن شب برایم کافی است.

***

ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی , در دلش خنده کنان دریا گفت ابر بارنده تو خود از مائی

***

ستاره به چشم کوچک می نماید , اما این گناه چشم است نه کوچکی ستاره , درستهایی که کمک میرسانند , مقدس تر از لبهایی هستند که دعا می کنند.

***

برای عشق تمنا كن ولی خار نشو.

برای عشق قبول كن ولی غرورت را از دست نده.

برای عشق گریه كن ولی به كسی نگو.

برای عشق مثل شمع بسوز ولی نگذار پروانه ببینه.

برای عشق پیمان ببند ولی پیمان نشكن.

برای عشق جون خودتو بده ولی جون كسی رو نگیر.

برای عشق وصال كن ولی فرار نكن.

برای عشق زندگی كن ولی عاشقانه زندگی كن.

برای عشق بمیر ولی كسی رو نكش.

برای عشق خودت باش ولی خوب باش.
 
***
عشق نمی پرسه تو کی هستی؟ عشق فقط میگه: تو ماله منی . عشق نمی پرسه اهل کجایی؟ فقط میگه: توی قلب من زندگی می کنی .عشق نمی پرسه چه کار می کنی؟ فقط میگه: باعث می شی قلب من به ضربان بیفته . عشق نمی پرسه چرا دور هستی؟ فقط میگه: همیشه با منی . عشق نمی پرسه دوستم داری؟ فقط میگه: دوستت دارم
 
***
گفتم دوستت دارم نگاهی به من کرد و گفت:چند تا؟ دستام رو بالا آوردم و تمام انگشتهای دستمو نشونش دادم اما اون به کف دستام نگاه می کرد که خالی بود
 
***
آبی تر از آنیم که بی رنگ بمیریم
از شیشه نبودیم که با سنگ بمیریم
تقصیر کسی نیست که اینگونه غریبیم
شاید که خدا خواست که دلتنگ بمیریم
 
***
آسمون به ماه میگه: عشق یعنی چی؟
ماه میگه: یعنی اومدن دوباره‌ی تو
ماه میگه؟ تو بگو عشق یعنی چی؟
آسمون میگه : انتظار دیدن تو
 
***
انسان با سه بوسه تکمیل می شود 1-بوسه مادر که با آن با یه عرصه خاکی می گذاری 2- بوسه عشق که یک عمر با ان زندگی می کنی 3- بوسه خاک که با ان با به عرصه ابدیت می گذاری
 
***
با چنان عشقی زندگی کن که حتی اگر بنا به تصادف در جهنم افتادی خود شیطان تو را به بهشت بازگرداند
 
***
زندگی گفت که آخر چه بود حاصل من؟ عشق فرمود تا چه گوید دل من,عقل نالید کجا حل شود مشکل من , مرگ خندید در خانه ی ویرانه ی من.

نوشته شده توسط یاسین قاسمی در 1386/02/31 و ساعت 09:05
ویرایش شده در - و ساعت -
لینک ثابت | نظرات

 اس ام اس عاشقانه | اس ام اس و عاشقانه ,

 

دل می گیرد و میمیرد و هیچ کس سراغی ز آن نمی گیرد. ادعای خدا پرستیمان دنیا را سیاه کرده ولی یاد نداریم چرا خلق شدیم. غرورمان را بیش از ایمان باور داریم. حتی بیش از عشق

 

 ***

هوس کوچ به سرم زده. شاید هم هجرت. نمی دانم. ز این بی دلی ها خسته شدم. دستانم را به دستان هیچ کس می سپارم و درد دل می کنم با درختان. دیوانگی هم عالمی دارد

 

 ***

نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش ، ما را به ناز فروشان نیاز نیست تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است

 

 ***

شاید كسی را كه با تو خندیده فراموش كنی اما كسی را كه با تو اشك ریخته هرگز....

 

 ***

دوسِت داشتم ولی هرگز نگفتم نگفتــم تـا ز چشــــم تـو نیفتـم نگفـتـم تــا نــدونی عاشـــقم مــن نـدونی بعــدِ تــو از پـا می افتـم خیــال کـردم اگـــه روزی بـــدونی می ری شعر جدایی رو می خـونی می ری تنها میشم با بغض و گـریه تــوی شهــــر و دیـــار بی نشــونی

 

*** 

راز عشق در این است که
باور ها آرمان ها و اهدفتان را با یکدیگر در میان بگذارید

 

 ***

اگه به من 60 ثانیه وقت بدی بگی بگو میگم تو 10 ثانیه اول به یادم باش و50 ثانیه رو میدم به تو تو برام حرف بزنی چون مقدسی

 

 ***

 

دوست داشتن تمثیلی از نفس کشیدن من است، سزاواری من در زندگی، شایستگی‌ام در بودن! ... اگر سزا بود چنان در آغوش‌ می‌فشردم که یکی گردیم، و در آن پیکر، نه من دلتنگ می‌شدم، نه او می‌گریخت

 

 ***

زندگی قشنگه اگه با تو باشه... مرگ قشنگه اگه برای تو باشه... دلتنگی قشنگه اگه به خاطر تو باشه... من قشنگم اگه با تو باشم اما تو هرجور که باشی قشنگی

 

 ***

 

کـــــــاش !!............ کاش مـی دانستیم زندگی کوتاست ... کاش از ثانیه ها و لحظه های زندگی لذت می بردیم کاش قلبــی رو برای شکستن انتخاب نمی کردیم کاش همه را دوست داشتیم ... کاش


نوشته شده توسط یاسین قاسمی در 1386/02/31 و ساعت 09:05
ویرایش شده در - و ساعت -
لینک ثابت | نظرات


-=-=- برای حمایت از سافتستان روی بنر های زیر تنها یك كلیك بكنید -=-=-


    حقوق این سایت محفوظ است و کپی از آن تنها با ذکر نام مجاز می باشد
All Rights Reserved 2005-2011 © http://softestan.ir

 Resolution: 1024 * 768


    آدرس:زاهدان - صندوق پستی: 9815648619


منوی اصلی

موضوعات


اخبار اینترنت(1841)
زنگ تفریح(458)
متافیزیك(159)
داستان(209)
دعوتنامه جی میل(1)
اینترنت رایگان(4)
سینما(685)
ترفند یاهو(9)
ترفند(198)
کانال تلویزیون(8)
اینترنت مجانی(1)
اخبار ورزشی(456)
کد جاوا و قالب(25)
بازی(562)
موزیك مجاز(149)
فیلم مجاز(9)
آموزش(139)
کتاب آموزشی(118)
اکانت اینترنت(7)
مزاحم تلفنی(7)
هاست رایگان(3)
اینترنت نامحدود(2)
نرم افزار سیاه(88)
نرم افزار کاربردی(1317)
نرم افزار پرتابل(530)
نرم افزار آنتی ویروس(356)
نرم افزار طراحی لوگو(8)
نرم افزار فشرده ساز(45)
کلیپ و ملودی موبایل(360)
نرم افزار دوربین زنده(13)
آموزش ساخت وبلاگ(3)
نرم افزار رایت و کپی(93)
سیستم عامل ویندوز(89)
سیستم عامل لینوکس(12)
سیستم عامل ویستا(21)
نرم افزار جستجو(5)
نرم افزار تلویزیون و رادیو(37)
نرم افزار دسکتاپ(317)
نرم افزار صدا(132)
نرم افزار تصویر(296)
نرم افزار تلفن(5)
نرم افزار برنامه نویسی(7)
نرم افزار آفیس(28)
نرم افزار سرگرمی(37)
نرم افزار طراحی سایت(16)
نرم افزار مدریت دانلود(118)
نرم افزار گرافیک(367)
نرم افزار مسنجر(65)
نرم افزار مرورگر(52)
نرم افزار فتوشاپ(168)
نرم افزار اینترنت(99)
نرم افزار اتوکد(9)
نرم افزار ایمیل(20)
نرم افزار انیمیشن(50)
آموزش نرم افزار(24)
تماشای تلویزیون(6)
فروشگاه سایت(13)
قرعه کشی(7)
تبلیغات(3)
دامین رایگان(2)
نام و کد شهرهای ایران(1)
بازی پلی استیشن در رایانه(10)
ویژوال بیسیك(3)
هاست و دامین (3)
آشپزخانه سافتستان(101)
مشکل گشا(11)
نام های اصیل ایرانی(1)
دنیای اتومبیل(144)
آموزش رانندگی(21)
بیوگرافی (51)
سیر و سیاحت(18)
ابزار دی وی دی(44)
زیرنویس فیلم(2)
ابزار وب مستر(78)
پرسش و پاسخ(15)
کار و تجارت(61)
راهنمای خودرو(51)
ارسال اس ام اس(3)
جواب مسابقات(308)
گیاه شناسی(35)
سیدی مجانی(2)
گالری عكس(356)
متن قرآن کریم(114)
حمایت از سایت(1)
مقالات سایت (51)
سافتستان در رسانه ها(16)
فناوری اطلاعات و ارتباطات(19)
آموزش زبان انگلیسی(24)
آموزش اچ تی ام ال(41)
پزشکی و سلامت(517)
طالع بینی مصری(12)
طالع بینی و فال(54)
زاهدان(22)
روانشناسی و زناشویی(315)
جن و روح(25)
گفته بزرگان(143)
اس ام اس و عاشقانه(468)
اخبار سایت (45)
مدیر سایت(4)آرشیو


مرداد 1391 (1)
اسفند 1390 (19)
بهمن 1390 (121)
دی 1390 (429)
آذر 1390 (391)
آبان 1390 (339)
مهر 1390 (461)
شهریور 1390 (244)
مرداد 1390 (272)
تیر 1390 (425)
خرداد 1390 (228)
اردیبهشت 1390 (171)
فروردین 1390 (111)
اسفند 1389 (168)
بهمن 1389 (269)
دی 1389 (153)
آذر 1389 (81)
آبان 1389 (115)
مهر 1389 (107)
شهریور 1389 (97)
مرداد 1389 (66)
تیر 1389 (31)
خرداد 1389 (34)
اردیبهشت 1389 (81)
فروردین 1389 (35)
اسفند 1388 (38)
بهمن 1388 (36)
دی 1388 (85)
آذر 1388 (31)
آبان 1388 (39)
مهر 1388 (31)
شهریور 1388 (98)
مرداد 1388 (93)
تیر 1388 (345)
خرداد 1388 (393)
اردیبهشت 1388 (284)
فروردین 1388 (545)
اسفند 1387 (656)
بهمن 1387 (340)
دی 1387 (424)
آذر 1387 (364)
آبان 1387 (356)
مهر 1387 (257)
شهریور 1387 (414)
مرداد 1387 (248)
تیر 1387 (265)
خرداد 1387 (46)
اردیبهشت 1387 (126)
فروردین 1387 (251)
اسفند 1386 (61)
بهمن 1386 (60)
دی 1386 (71)
آذر 1386 (92)
آبان 1386 (101)
مهر 1386 (89)
شهریور 1386 (91)
مرداد 1386 (386)
تیر 1386 (168)
خرداد 1386 (428)
اردیبهشت 1386 (178)لینکستان

لینکدونی


فروش فوق العاده كوله پشتی های آمریكایی آغاز شد - قیمتی باور نكردنی
فروش تعداد محدودی پالتوی آلمانی ، كت گرم و چكمه های جذاب زنانه و مردانه
بهترین و زیباترین هدیه روز زن و روز مادر - محصولاتی باور نكردنی
كسب در آمد راحت و آسوده ... با ضمانت ما میلیونر شوید
فروش پستی زیور آلات و بدلیجات و جواهر آلات
سافتستان 6 ساله شد !
کابوس "هارپ" در ایران تعبیر خواهد شد؟
سافتستان پنج ساله شد
مجموعه كارتونی اگی و سوسكها _ پت و مت _ پلنگ صورتی _ ارزان تر از همه جا
مقاله جن شناسی و ارتباط با جنیان
یادم باشد با صدای یاسین قاسمی داغ داغ داغ
بغض
سایت دوستیابی و همسریابی دلبر
خداحافظی یاسین قاسمی + مناجات + داستان زیبا
بیماران قلبی حتما بخونند...خیلی مهم
فروش مجموعه كتاب های الكترونیكی كامپیوتر فوق العاده كم نظیر
منو شكستن... تكست زیبا از یاسین
سافتستان سه ساله شد...بدو بیا تو جشن و شادی
تماشای بیش از ۲۰۰ دوربین مخفی و زنده در کشورهای مختلف از جمله ایران و اسرائیل
نرم افزار دعاهای ماه مبارک رمضان هدیه سافتستان به تمام مسلمانان
خدمتی دیگر برای کاربران سایت...تشکر از خانوم هما روستا بازیگر معروف سینما
ابزار پخش زنده رادیو و تلویزیون های اینترنتی ایران 15 كیلوبایت!!!
ترفند جدید: پخش بوق اشغال برای مخاطبین سونی اریكسون
آموزش زبان انگلیسی...اگه میخوای انگلیسی یاد بگیری بیا اینجا رایگان رایگان
معرفی نرم افزار سافتستان توسط سایت آمریكایی...افتخاری دیگر برای سافتستان
پولدار شدن واقعی...صد در صد تضمینی و مطمئن کلیک کن دیگه...میلیونر شوید
انتقاد از كانال هامون سیستان و بلوچستان...بسیار مهم
ده میلیون ایمیل تبلیغاتی مخصوص وب مستر ها و فروشندگان و...
Softestan Farsi Game یه بازی ماشینی تقدیم به ایرانی های عزیز از طرف سافتستان
Softestan Portable Collection هدیه سافتستان به تمام کاربران اینترنت
علوم غریبه-متافیزیک-ارواح-ماوراطبیعه-جن
آتش سوزی بزرگ در زیباشهر زاهدان داغ داغ داغ
ترسناک ترین مستند جهان احضار روح و جن
مستند تکان دهنده فقر و فحشا
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم...حامی سایت شوید
طالع بینی مصری...طالع بینی و تحلیل شخصیت بر اساس ماه تولد و دهه
سال ۱۳۸۷ بر تمام شما خوبان مبارک باد
سافتستان در پیام نمای شبکه سوم سیمای جمهوری اسلامی ایران!!!
اسکریپت های زیبا
برای شفای همه بیماران دعا كنیم
سافتستان دو ساله شد!!!
یاسین قاسمی مدیریت سافتستان دانشجو میشود!!! رشته مهندسی کشاورزی
طعم واقعی تجارت الکترونیکی با عضویت رایگان در این سایت
جواب سوالات سایت بزرگ تبیان فقط در این قسمت
آموزش فتوشاپ از مقدماتی تا پیشرفته
دیدن شماره تلفن اشخاص هنگام چت کردن...جدید
عضویت در لاوستان مساوی است با برنده شدن یک جایزه نفیس
مطالب سایت سافتستان در روزنامه ابرار اقتصادی
لیست ده هزار ایمیل ایرانی فقط با ۵۰۰ تومان هات هات هات
زیرنویس فارسی سریال محبوب جواهری در قصر بصورت کاملا رایگان
Links Archive


مطالب گذشته سایت

كتاب رازهای جنسی و زناشویی منتشر شد !
دلبر
تصاویر سحر قریشی در کنار برادرش سپهر قریشی!
سرنوشت اسرارآمیز ۴ دختر بچه ناپدید شده + عکس
هجوم اسرائیلی‌ها برای دیدن جدایی نادر از سیمین + عکس
طنز/سرنوشت كارتونهایی كه دیدیم چی شد؟
یک داستان کوتاه خنده دار اما غمناک
جدایی نادر از سیمین در اسکار تاریخ ساز شد + عکس
4 عکس جدید و متفاوت از الناز شاکردوست
سال ۱۳۹۱ سال نهنگ است +طالع بینی
شباهت دختر بی ادب روسی به پاریس هیلتون! + عکس
عكس/ یک خیابان عجیب در آبادان
چگونه یک تاجر موفق باشیم؟
10 موبایل جالبی که به‌ زودی‌ در بازارخواهید دید! + عکس
تیم ملی بازی باخته را به تساوی کشاند
عکس / اشکان دژاگه و همسرش
صحنه ای که باید از فیلم 'بوسیدن روی ماه' سانسور شود + عکس
آرزو دارید دندانهایتان مثل هالیودی ها سفید، زیبا و درخشان باشد؟
شان استون: آنجلینا جولی زن قدرتمندی است! + تصاویر
مشایی هم تأیید صلاحیت شد
فروشگاه اینترنتی دلبر افتتاح شد
جنجال تازه همسر سارکوزی + عکس
مرگ خواننده هالیوودی جنجالی شد + عکس
گزارشی تکان دهنده از تجاوز به زنان!
اجبار سربازان آمریكایی به نوشیدن خون و دل و روده + عکس
عکس های جدید از نیکول کیدمن در کنار دخترانش
عکس / دار زدن یکی از اشرار در سال 1290
عکس‌ های فرزاد حسنی در برنامه عمو پورنگ
تاثیر پرخاشگری شوهران برروی زنان!
چاق ترین زن در کل تاریخ جهان؛ ۷۲۷ کیلوگرم + عکس


Copyright © 2005-2013 by Yasin Ghasemi. All rights reserved
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات