Auto Forwarding .......

Softestan Download Center | دانلود نرم افزارهای جدید Softestan Download Center | دانلود نرم افزارهای جدید - مطالب آبان 1390
Home
منوی کاربری


این سایت را به صفحات مورد علاقه تان اضافه کنید!     با ما تماس بگیرید!    Print This Page    Save This Page    این سایت را صفحه خانگی خودتان کنید!

 پیغام مدیر : مرا کسی نساخت، خدا ساخت، نه آنچنان که کسی می خواست که من کسی نداشتم. کسم خدا بود، کس بی کسان. در باغ بی برگی زادم و در ثروت فقر غنی گشتم و از چشمه ایمان سیراب شدم و در هوای دوست داشتن دم زدم و در آرزوی آزادی سر برداشتم و در بالای غرور قد کشیدم و از دانش طعامم دادند و از شعر شرابم نوشاندند و از مهر نوازشم کردند تا : حقیقت دینم شد و راه رفتنم و خیر حیاتم شد و کار ماندنم و زیبایی عشقم شد و بهانه زیستنم!
خداوندا : برای همسایه كه نان مرا ربود، نان !! برای عزیزانی كه قلب مرا شكستند، مهربانی !! برای كسانی كه روح مرا آزردند بخشش !! و برای خویشتن خویش ، آگاهی و عشق می طلبم...


زبان های دیگر سایت
ترجمه به زبان انگلیسی ترجمه به زبان عربی ترجمه به زبان آلبانیایی ترجمه به زبان بلغاری ترجمه به زبان کاتالان ترجمه به زبان چینی
ترجمه به زبان چکی ترجمه به زبان دانمارکی ترجمه به زبان هلندی ترجمه به زبان استونیایی ترجمه به زبان فیلیپینی ترجمه به زبان فنلاندی
ترجمه به زبان آلمانی ترجمه به زبان یونانی ترجمه به زبان هندی ترجمه به زبان مجاری ترجمه به زبان اندونزیایی ترجمه به زبان ایتالیایی
ترجمه به زبان ژاپنی ترجمه به زبان کره‏ای ترجمه به زبان لاتویایی ترجمه به زبان لیتوانیایی ترجمه به زبان مالتی ترجمه به زبان لهستانی
ترجمه به زبان پرتغالی ترجمه به زبان رومانیایی ترجمه به زبان روسی ترجمه به زبان صربستانی ترجمه به زبان اسلواکیایی ترجمه به زبان اسلووِنیایی
ترجمه به زبان اسپانیایی ترجمه به زبان سوئدی ترجمه به زبان تایلندی ترجمه به زبان ترکی ترجمه به زبان اوکراینی ترجمه به زبان ویتنامی


  از این پس شما می‏توانید وب سایت سافتستان را علاوه بر زبان شیرین فارسی، با 36 زبان دیگر دنیا مشاهده کنید


طالع بینی سایت

آدرسهای ورود

بازی آنلاین


عاشقانه


تبلیغات


نمایش مطالب در سایت شما

رادیو سافتستانساز شكسته


سینمای سایت


جستجو


Custom Search


تبلیغات


دست نوشته


خدایا کفر نمی‌گویم، پریشانم، چه می‌خواهی‌ تو از جانم؟! مرا بی ‌آنکه خود خواهم اسیر زندگی ‌کردی. خداوندا! اگر روزی ‌ز عرش خود به زیر آیی لباس فقر پوشی غرورت را برای ‌تکه نانی ‌به زیر پای‌ نامردان بیاندازی‌ و شب آهسته و خسته تهی‌ دست و زبان بسته به سوی ‌خانه باز آیی زمین و آسمان را کفر می‌گویی نمی‌گویی؟! خداوندا! اگر در روز گرما خیز تابستان تنت بر سایه‌ی ‌دیوار بگشایی لبت بر کاسه‌ی‌ مسی‌ قیر اندود بگذاری و قدری آن طرف‌تر عمارت‌های ‌مرمرین بینی‌ و اعصابت برای‌ سکه‌ای‌ این‌سو و آن‌سو در روان باشد زمین و آسمان را کفر می‌گویی نمی‌گویی؟! خداوندا! اگر روزی‌ بشر گردی‌ ز حال بندگانت با خبر گردی‌ پشیمان می‌شوی‌ از قصه خلقت، از این بودن، از این بدعت. خداوندا تو مسئولی. خداوندا تو می‌دانی‌ که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است، چه رنجی ‌می‌کشد آنکس که انسان است و از احساس سرشار است…


صفحات سایت


  1  2  3  4  5  6  7  ...  

لینک به ما / لوگوی دوستان

لینک به مالوگوی دوستان
برای تبادل لوگو ابتدا لوگوی سافتستان را در سایت خود قرار داده سپس به مدیر سایت ایمیل بزنید و یا در قسمت نظرات اعلام كنید


آمار سایت


امروز :
كل مطالب :
كل بازدید ها :
تاسیس سایت : 18/06/84
بیشترین آنلاین : 207
Page Ranking Tool

تبلیغاتپیام های بازرگانی

 خواستگاری از 243 دختر در اینترنت | اخبار اینترنت ,

به گزارش «جام‌جم»، هفته گذشته مردی با حضور در شعبه 13 بازپرسی دادسرای ناحیه 3 تهران از یك خواستگار قلابی به اتهام كلاهبرداری شكایت كرد.
شاكی به بازپرس حسنی گفت: دخترم در یك آژانس هواپیمایی كار می‌كند. چندی پیش یكی از مشتریان آنجا كه خود را استاد دانشگاه و مدیرعامل یك شركت بازرگانی معرفی می‌كرد، با ابراز علاقه به دخترم، از او خواستگاری كرد.وی اضافه كرد: مرد خواستگار ادعا می‌كرد در كودكی مادرش را از دست داده و پدرش نیز كه یك تاجر است، در ایتالیا زندگی می‌كند. خودش نیز سال‌ها در انگلستان، آمریكا و ایتالیا زندگی كرده و چندی پیش به تهران آمده است.
او می‌گفت در یكی از دانشگاه‌ها تدریس می‌كند و همزمان در حال گذراندن دوره دكتری است.
خواستگار، استاد دانشگاه نبود
شاكی با اشاره به كلاهبرداری خواستگار قلابی گفت: وقتی مرد جوان اعتماد ما را جلب كرد، از پسرمشش میلیون تومان پول گرفت تا برایش قطعات رایانه بخرد، اما یك باره ارتباطش با خانواده ما قطع شد.با ظنین شدن به مرد خواستگار از دانشگاه‌هایی كه می‌گفت مدرس آنجاست، سراغ او را گرفتیم، اما مسوولان آنجا گفتند چنین فردی را نمی‌شناسند. با تلفن همراه او نیز بارها تماس گرفتیم، اما خاموش بود و جستجوهایمان برای یافتن او بی‌نتیجه ماند.
در پی این شكایت، خواستگار كلاهبردار تحت تعقیب پلیس قرار گرفت و در مرحله بعدی تحقیقات معلوم شد، متهم فراری كارمند یك شركت خصوصی بوده است.
بنابراین ماموران عازم محل كار متهم تحت تعقیب در تهران شدند و با تحقیق از همكاران او پی بردند، وی پس از تسویه حساب، محل كارش را ترك كرده است.
در تحقیقات بعدی معلوم شد، متهم فراری متاهل بوده و صاحب یك فرزند است.
بی‌خبری از كلاهبرداری‌های شوهر
به این ترتیب خانه متهم تحت تعقیب در یكی از محله‌های تهران شناسایی شد و ماموران با حضور در محل با تحقیق از همسر وی متوجه شدند، او از كلاهبرداری‌های شوهرش بی‌خبر بوده و چند هفته‌ای است از او خبر ندارد.
جستجوها در این رابطه ادامه داشت تا این كه ماموران پی بردند، متهم فراری عضو فیس‌بوك است و بارها از دختران از طریق ارتباط‌های اینترنتی خواستگاری كرده است.
جعل عنوان برای فریب
ماموران در بررسی فیس‌بوك متهم متوجه شدند، او با 243 دختر جوان كه اغلب دانشجو بوده‌اند، ارتباط اینترنتی پیدا كرده و با معرفی خود به عنوان استاد دانشگاه‌های معتبر اروپا، آسیا و ایران، چنین قلمداد كرده كه مردی پولدار و صاحب یك مركز تجاری در اروپاست.
او پس از خواستگاری از دختران به آنها قول داده پس از ازدواج، آنان را برای ادامه زندگی به ایتالیا و كشورهای اروپایی ببرد. این خواستگار قلابی با هر یك از دختران نیز قرار ملاقات گذاشته است.

با به دست آمدن این اطلاعات، روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد. تحقیقات برای شناسایی دختران فریب‌خورده و دستگیری متهم ادامه دارد.
نوشته شده توسط یاسین قاسمی در 1390/09/1 و ساعت 23:37
ویرایش شده در - و ساعت -
لینک ثابت | نظرات

 روشنایی خانه‌ها با سرعت‌گیر خودروها! | اخبار اینترنت ,

یک شرکت فناوری با استفاده از دستگاه بازیافت انرژی جنبشی به شکل سرعت‌گیر، قصد دارد این انرژی را از خودروها جمع‌آوری کرده و آن را به برق تبدیل کند.

به گزارش ایسنا «سیستم اکسپرس قدرت حرکتی» شرکت فناوری‌های «نیوانرژی» امریکا به جمع‌آوری انرژی جنبشی بدون استفاده خودروها در زمانی که سرعت آنها آهسته شده یا توقف می‌کنند، خواهد پرداخت.

این شرکت قصد دارد ابزار خود را که به شکل نوار خط‌کشی برجسته خیابانها بوده، در غرفه‌های عوارضی، استراحتگاه‌ها، پارکینگ‌ها، ورودی و خروجی فرودگاه‌ها، سیستمهای روشنایی شهر و دیگر مناطقی که باید سرعت خودرو در آن آهسته باشد، بکار ببرد.

شرکت «نیوانرژی» برای یک سال گذشته، به آزمایش این فناوری جدید خود مشغول بوده و اخیرا با همکاری با شهر «رونوک» ویرجینیا برای به آزمایش گذاشتن این سیستم پرداخته است. به گفته این شرکت و مسؤولان این شهر، آزمایش این فناوری در ماه گذشته موفقیت‌آمیز بوده است.

نصب این سیستم در مناطقی صورت می‌گیرد که خودروها با سرعت بالاتر از 24 کیلومتر در ساعت حرکت کرده و پیش از توقف کامل، سرعت خود را آهسته می‌کنند. از آن جمله می‌توان به پارکینگ‌ها، گذرگاه‌های مرزی، رمپ‌های خروجی و مناطق نزدیک به ترافیک اشاره کرد.

نصب آزمایشی این دستگاه در «رونوک» در زمان یک نمایش شهری صورت گرفت که 580 خودرو از روی نوارهای برجسته طی شش ساعت عبور کردند.

به ادعای این شرکت، انرژی بدست آمده از این میزان ترافیک می‌تواند برق لازم برای یک روز کامل یک خانه را تامین کند.

شهر «رونوک» قرار است در ماه ژانویه به انتشار گزارشی در مورد نتیجه این نصب آزمایشی بپردازد.

روشنایی خانه‌
نوشته شده توسط یاسین قاسمی در 1390/09/1 و ساعت 23:36
ویرایش شده در - و ساعت -
لینک ثابت | نظرات

 تصویر: این دختر چرا خجالت می کشد؟! | داستان ,

تو چرا خجالت می‌کشی دخترم! این ما مردمان پر مشغله عصر مدرن باید از تو خجالت بکشیم که فرصت فکر کردن درباره مسائل پیرامون مان را نداریم.


نوشته شده توسط یاسین قاسمی در 1390/09/1 و ساعت 23:35
ویرایش شده در - و ساعت -
لینک ثابت | نظرات

 حضور بازیگر مشهور سینما در میدان اعدام +عکس | سینما ,

مجموعه تلویزیونی «سهمی برای دوست» به کارگردانی مسعود اطیابی اواسط مهرماه امسال در لوکیشنی در شمال تهران حوالی میدان تجریش کلید خورد و تاکنون حدود ۴۰ درصد آن تصویربرداری شده است.

تصویربرداری این سریال این روزها در لوکیشنی داخلی در حوالی میدان اعدام تهران ادامه دارد و گروه تولید طی روزهای آینده با حضور در یکی از خیابان های تهران ضبط تصاویر را پی می گیرند. رضا فیض نوروزی و اشکان خطیبی از جمله بازیگران اصلی حاضر در این لوکیشن هستند.


سریال طنز «سهمی برای دوست» با عنوان قبلی «یک تکه کاغذ، یک شمش طلا» یکی از گزینه های شبکه دو سیما برای پخش در ایام نوروز است. بهروز مفید که سال گذشته سریال «گمشده» به تهیه کنندگی او از آنتن شبکه یک سیما پخش شد،این سریال را در ۱۳ الی ۱۵ قسمت تهیه می کند.

فیلمنامه این سریال با مضمون طنز موقعیت به قلم طلا معتضدی به نگارش درآمده و در خلاصه داستان آن آمده است:و قصه ما از اون روزی شروع می شه که اسماعیل و بهرام (دو برادر) در بدترین شرایط مالی که تو عمرشون تجربه کردن به سر می برن، اونا برای فرار از این وضعیت یک راه بیشتر ندارند و اونم اینه که اسماعیل باید بشه کامیار ترابیان که این خودش می شه شروع ماجراهای این دو برادر...

علی سرابی، مهتاج نجومی، مهشاد مخبری، جمشید شاهمحمدی، فرزین محدث، مسعود میرطاهری، نوید محمدزاده و عباس امیری دیگر بازیگران این سریال هستند.

سایر عواملی که در ساخت این مجموعه همکاری دارند: مدیر تولید: علی خلیلی، مدیر تصویربرداری: حسین ملکی، طراح صحنه: سعید اسدی، صدابردار: وحید سلطانی، آهنگساز: میلاد موحدی، تدوین: بهزاد مصلح، دستیار یک برنامه ریز: حمیدرضا علی پور، طراح گریم: ایمان امیدواری، مدیر تدارکات: سعید مسعود مهدوی، عکس: پویان بحق.


نوشته شده توسط یاسین قاسمی در 1390/09/1 و ساعت 23:35
ویرایش شده در - و ساعت -
لینک ثابت | نظرات

 بهترین بازیگر/کارگردان تاریخ سینما انتخاب شد +عکس | سینما ,

«کلینت ایست‌وود» عنوان بهترین بازیگر/کارگردان تاریخ سینما را به‌دست آورد.

به گزارش آخرین نیوز به نقل از ایسنا، نشریه سینمایی "اسکرین" در گزارشی فهرست بهترین سینماگران تاریخ هالیوود را که هم در عرصه بازیگری و هم در زمینه کارگردانی درخشش چشمگیری داشته‌اند منتشر کرد که رتبه اول اختصاص «کلینت ایست‌وود» دارد.

«ران هاوارد»،‌ «جان فاورو»، «جورج کلونی» و «بن افلک» در رتبه‌های بعدی این فهرست قرار دارند.

«کلینت ایست‌وود» که عنوان بهترین بازیگر/کارگردان سینمای جهان را به‌دست آورد، با حضور در فیلم‌های معروفی چون «برای یک مشت دلار» و «هری کثیف» به دنیای سینما معرفی شد و با ساخت فیلم‌هایی مانند «نامه‌هایی از ایووجیما»، «پرچم‌های پدران ما»، «عزیز میلیون دلاری» و «نابخشوده» کارگردانی را نیز تجربه کرد.

وی در ابتدا بین سال‌های ‌١٩٥٥ تا ‌١٩٧٧ تنها به‌عنوان بازیگر در فیلم‌ها بازی می‌کرد. مهم‌ترین نقش‌های او نقش کابوی بدون نام سه‌گانه «سرجو لئونه» و نقش هری در سری فیلم‌های «هری کثیف» است.

«ایست‌وود» در سمت کارگردانی فیلم‌های فوق‌العاده‌ای ساخته است که هریک بیانگر حقایقی تلخ از دنیای پیرامون است. فیلم «نابخشوده» (‌١٩٩٢) برای او اسکار بهترین فیلم و بهترین کارگردانی را به ارمغان آورد.

وی بعد از آن چند فیلم جنایی دیگر ساخت که در مقایسه با «نابخشوده» البته فیلم‌های ضعیفی بودند. تا اینکه در سال ‌٢٠٠٣ «رودخانه مرموز»را ساخت که در آن بازیگرانی چون «شون پن» و «تیم رابینز» حضور داشتند و جوایزی ازجمله اسکار نیز برای این فیلم مهم دریافت کرده‌اند. خود او نیز نامزد بهترین کارگردانی شد.

وی سال بعد از آن فیلم تاثیرگذار «عزیز میلیون دلاری» را کارگردانی کرد و برای دومین‌بار اسکار بهترین کارگردانی و فیلم را کسب کرد.

در سال ‌٢٠٠٦ دوگانه جنگی درباره جنگ جهانی دوم بین آمریکا و ژاپن با نام‌های «پرچم‌های پدران ما» و «نامه‌هایی از ایووجیما» را ساخت که هردو از سوی بسیاری از منتقدین بهترین فیلم‌های سال معرفی شدند.

«نامه‌هایی از ایووجیما» توانست در جوایز اسکار نامزد چهار جایزه ازجمله بهترین فیلم و کارگردانی شود، هرچند که در مقابل فیلم «مردگان» مارتین اسکورسیزی رقابت را واگذار کرد.

«ایست‌وود» در سال ‌٢٠٠٨ دو فیلم مهم دیگر ساخت. «بچه عوضی» با بازی آنجلینا جولی که برای بازی در این فیلم نامزد جایزه اسکار شد و دیگری «گران تورینو» بود که برای آن جایزه دستاورد یک عمر سینمایی را گرفت.

ایست‌وود برنده‌ چهار جایزه اسکار، نخل طلای افتخاری کن، دو جایزه سزار فرانسه، چهار جایزه گلدن گلوب و شیر طلای افتخاری ونیز است که سال گذشته بالاترین نشان هنری فرانسه را دریافت کرد.
نوشته شده توسط یاسین قاسمی در 1390/09/1 و ساعت 14:52
ویرایش شده در - و ساعت -
لینک ثابت | نظرات

 اجرای مراسم فرش قرمز سینمایی ممنوع شد!! | سینما ,

موسوی‌نیا مسئول اجرایی تالار ایوان شمس اظهار داشت: ما دیگر برای مراسم فرش قرمز فیلم‌های سینمایی مجوز نداریم.

آقای حجازی (مدیریت تالار) تشخیص داده‌اند که دیگر مراسم فرش قرمز برگزار نشود. اما غیر از فرش قرمز برای برنامه‌های دیگر محدودیتی نداریم. مدیریت اینجا چون در حوزه سینما تخصص دارد و کارشناس مسائل سینمایی است در این زمینه می‌تواند نظر بدهد ولی در مسائل دیگر آن را به ارشاد واگذار کرده است.

به گزارش فارس، موسوی‌نیا با بیان اینکه موضوع و محتوای مراسم فرش قرمز بسیار واضح است گفت: این مراسم اصلا هنری نیست بلکه اتفاقاتی که رخ می‌دهد بیشتر مطرح کردن مباحث تجاری و مد لباس است و اصلا مباحث هنری سینمایی مطرح نیست.

وی خاطرنشان کرد: به خاطر همین آقای حجازی این کار را ممنوع کرد و متعاقب آن هم ارشاد اجرای فرش قرمز را ممنوع کرد و به طور کلی ارشاد دیگر مجوزی برای این برنامه صادر نمی‌کند.


نوشته شده توسط یاسین قاسمی در 1390/09/1 و ساعت 14:50
ویرایش شده در - و ساعت -
لینک ثابت | نظرات

 کی روش هتل و هواپیمای خوب می خواهد | اخبار ورزشی ,

کارلوس کی روش پس از پیروزی 4 بر یک تیم ملی گفت: «نیمه اول آن طور که می خواستیم پیش رفت و از فرصت هایی که به دست آوردیم، به سه گل رسیدیم. در نیمه دوم قصد داشتیم بازی را کنترل کنیم. مهم کسب سه امتیاز بود. به همین دلیل می خواستیم مسابقه را اداره کنیم. در این نمونه هیچ فرصتی به اندونزی ندادیم. از نتیجه و عملکرد بازیکنان راضی هستم و به آنها تبریک می گویم. البته از این مسابقه یک تجربه و درس خوب گرفتیم، آن هم تمرکزمان را از دست ندهیم و به حریف، هر تیمی که هست، احترام بگذاریم. تا زمانی که به اندونزی احترام گذاشتیم و تمرکزمان را از دست ندادیم، سه گل زدیم و در دقایقی که حریف را دست کم گرفتیم، یک گل خوردیم».

کی روش با اشاره به مرحله بعد تاکید کرد: «باید بیشتر و بیشتر تلاش کنیم و تدارک بهتری برای تیم ببینیم. به نظرم باید با تیم های باکلاس تری مسابقه دهیم. بازی با اندونزی تمام شد و آینده قابل پیش بینی نیست. برای مرحله بعد باید برنامه ریزی و آماده سازی خوبی داشته باشیم و از آسیب رساندن به دوران ریکاوری بازیکنان اجتناب کنیم. گرفتن هتل خوب و تهیه بلیت هواپیمای خوب در اولویت است و نباید در این مسائل مرتکب اشتباه شویم، زیرا این اشتباه قابل جبران نیست».

یکی از خبرنگاران اندونزی نظر کی روش را درباره استقبال کم تماشاگران در این بازی پرسید که سرمربی تیم ایران پاسخ داد: «معتقدم یک تیم همیشه باید برای پیروزی به میدان برود و همواره به حریفش احترام بگذارد. نیامدن تماشاگران به ورزشگاه، روشی است که آنها برای اعلام نارضایتی از عملکرد تیم شان به کاره می گیرند. ما باید به تصمیم آنها احترام بگذاریم. زمانی که در پرتغال کار می کردم بعضی وقت ها تماشاگران برای تنبیه تیم به ورزشگاه نمی آمدند. اگر از من بپرسید که آیا عدم حضور تماشاگران اندونزی به ورزشگاه باعث خوشحالی شما شد، قطعا پاسخم منفی است. به هواداران تیم اندونزی پیغام می دهم که چه در شرایط خوب و چه در شرایط بد از تیم شان حمایت کنند. به هر حال بازیکنان این تیم برای کسب موفقیت، تلاششان را به کار گرفتند و به ورزشگاه نیامدند، از نظر من اشتباه بود».

در ادامه سوالی درباره سفر طولانی کاروان تیم ایران به اندونزی و تاثیر آن در آمادگی بازیکنان مطرح شد. کی روش در این خصوص گفت: «ما برای بازی با اندونزی در جاکارتا دو گزینه داشتیم؛ یا اینکه جاکارتا را به کنار تهران می کشیدیم یا اینکه با پروازهای طولانی به این شهر می آمدیم. ما خیلی زور زدیم، اما نتوانستیم جاکارتا را به کنار تهران بکشیم! آسیا قاره بزرگی است و با اروپا فرق می کند. فاصله بعضی از کشورهای آسیایی با یکدیگر بسیار بیشتر از فاصله کشورهای اروپایی است که بعضا با پروازهای دو سه ساعته به یکدیگر می رسند. تفاوت زمانی بین کشورها بعضا زیاد است و این شرایط باعث می شود بع ضی از بازیکنان نتوانند به خوبی بخوابند و ریکاوری مناسبی داشته باشند. این شرایط برای همه تیم های آسیایی وجود دارد. تفاوت قدرت تیم ها در همین شرایط مشخص می شود».

سرمربی تیم ایران خطاب به هواداران تیم ملی گفت: «باید به هواداران تیم ایران نکاتی را عرض کنم. اول به بازیکنانم تبریک می گویم و دوم از فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و تمام مربیان باشگاه ها که از تیم ملی و برنامه هایش حمایت کردند، تشکر می کنم اما در قدم های بعدی قطعا تقاضاهایمان بیشتر می شود. ما نیاز به برنامه ریزی جدی تری داریم. در مرحله بعدی با حریفان اصلی تیم ایران رو به رو می شویم. به رسانه ها هم می گویم که نتیجه عملکرد ما تا اینجا خوب بوده است، اما کسانی که فکر می کنند کار ما تمام شده، پاسخم منفی است. اگر فکر کنیم کار صعودمان به جام جهانی تمام شده است، مطمئن باشید به جام جهانی صعود نمی کنیم. این بازیکنان به اردوها و بازی های تدارکاتی بیشتری نیاز دارند تا تجربیات بین المللی بیشتری کسب کنند. ما نمی توانیم بنشینیم و استراحت کنیم».


نوشته شده توسط یاسین قاسمی در 1390/09/1 و ساعت 10:40
ویرایش شده در - و ساعت -
لینک ثابت | نظرات

 جملات کوتاه و جالب | گفته بزرگان ,

 عکس   جملات کوتاه و جالب

یک پایان تلخ بهتر از یک تلخی بی پایان است

.

.

**********

وقتی کسی تو را عاشقانـــــــه
دوست دارد
شیوه ی بیــان اســم تـو
در صدای او متفاوت است
و تــــو … … … می دانی
… که نامت
در لبهـای او ایمن است

**********

چه خوب می شد اگه دنیا یه کم مرد بوداون وقت می شد سبیل هاشو چرب کرد تا کمی با ما ؛ راه بیاد …

**********

روزی روزگاری خدا ما را آفرید ، تا آدم باشیم
.
.
.
.
.
.
قصه ما به سر رسید . خدا به خواستش نرسید

**********

قط یه بار بهت میگم دوستت دارمچون خوب نیست آدم زیاد دروغ بگه !

*********

طلا را به وسیله آتش……زن را به وسیله طلا ……..و مرد را به وسیله زن امتحان کنید.(فیثاغورث)

**********

به سلامتی همه اوونایی که دلشون از یکی دیگه گرفته ولی برای اینکه خودشون رو آروم کنن میگن بخاطره غروب پاییزه..

**********

نیازم ، نه دیگر آغوشت است
نه دستانت ،
نه گیس سیاه ، نه چشم خمارت و نه دیگر هیچ،
با . .
یک فنجان سکوت تلخ ،
فرو مى برم حماقتم را
که دوستت داشتم ..!

**********

شوخی وقتی شوخیه که لازم نباشه بعدش بگی شوخی کردم !

**********

آب گران شد!
برق گران شد!
گاز گران شد!
رایانه ها رو نقدی کردند!
نان گران شد!
… … تخم مرغ گران شد!
هزار میلیارد تومن کلاهبرداری شد!!
و ما تنها کاری کردیم این بود که جک ساختیم … جک ساختیم …
و خندیدیم و خندیدیم.

**********

گــــفته باشــــم !.!.!مردی ومردانگی هیچ ربطی به هم ندارند …. 

گول شباهت ظاهری کلمات را نخورید


نوشته شده توسط یاسین قاسمی در 1390/09/1 و ساعت 00:00
ویرایش شده در - و ساعت -
لینک ثابت | نظرات

 اس ام اس گلایه از بی خبری دوستان | اس ام اس و عاشقانه ,

اگر از دوستان بی معرفتتون رنجیدید میتونید با دادن یکی از این اس ام اس ها حداقل به او بفهمونید که خیلی بی معرفته

تو ای سمبل معرفت!کجایی ؟سلام

این هم رسم توست،دوستی بی کلام

ندیدم کسی ،هیچ مانند تو

یک روز خوب ،یک روز بد...بی مرام

- – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – -

معرفت در گرانیست به هر کس ندهند

پر طاووس گران است به کرکس ندهند

- – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – -

رفیق بی معرفت ؛ مثل پنجره ی رو به دیوار میمونه

.

.

.

چطوری پنجره؟

- – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – -

رفیق بی معرفت را کمتر از دشمن نمی دانم

شوم قربان آن دشمن که بویی از معرفت دارد

- – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – -

من همان دخترک غم زده ی دیروزم

من همان کودک بی تاب برای بودن

که دلش رادراندوه به زنجیرکشید

وبه اندازه ی دل رنج کشید

وبه اندازه ی بی معرفتی دردکشید

- – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – -

یه زغال برمیدارم دورت خط میکشم و مینویسم:

این بی معرفت دنیای منه !

- – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – -

بهت نمی گم آدم بی معرفتی هستی چون بی معرفت ها که آدم نیستند

- – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – -

عاشقان را عشق فرمان میدهد لوتیان را معرفت ...!! مخلصتیم با معرفت......

.

.

.

..

.

.

اداره مبارزه با انسانهای بی معرفت و فاقد درک کافی

- – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – -

من به جرم با وفایی این چنین تنها شدم چون ندارم همدمی بازیچه دلها شدم

- – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – -

دوستی این نیست

بی معرفتی سنگدلی نامردی

دوستی این نیست

این نیست که دیرآمدی وزودروی

- – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – -

غلام همت آن نازنینم که کار خیر بی روی ریا کرد

من از بیگانگان هرگز ننالم که با من هر چه کرد آن آشنا کرد

- – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – -

چه شده؟ ای دل دیوانه هوایش کردی؟

با دو چشمان پر از اشک صدایش کردی؟

گفته بودم که دلش معدن بی معرفتی ست

تو نشستی و دلت خوش به وفایش کردی؟

- – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – -

بی معرفت تو اون کسی بودی که

اومدی زیر چترم,نه برای همراهی با من,بلکه فقط برای اینکه خیس نشی....بارون که بند اومد,رفتی که رفتی .....

- – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – -

از زشــتی کردار تو هم خسته شدم

بی معرفتی دیده و بشکسته شدم

پژواکم و در ســـینه صد کوه اســـی

بی مهری و غم دیدم و لب بسته شدم

- – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – -

هنوز رو خاکیم یادمان نمیکنند!

وای به روزی که خاکمان کنند!!!!

- – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – -

برای سلامتی آن‌هایی که تا یادی ازشان نکنی یادی ازت نمی‌کنن ، صلوات

- – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – -

وقتی برگ های پاییز رو زیر پات له می کنی یادت باشه روزی بهت نفس هدیه می کردن

بی معرفت

- – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – -

یک جام پر از شراب دستت باشد ، تا حال من خراب دستت باشد

این چندمین پیامک است ندادی ، پاسخ ای دوست فقط حساب دستت باشد

- – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – -

به خیال کدامین آرزو ، صفای با تو بودن را از ما گرفتی ای بی معرفت

- – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – -

مرسی خوبم شما خوبی؟ چه عجب یادی از ما کردی.

.

.

طرح شرمنده کردن دوستان بی معرفت

- – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – -

به لطف بی معرفتی دوستان فهمیدم معرفت گنجینه ای است که اگه انسان نداشته باشه انگارهیچ چیز ندارد

- – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – -

در رفاقت با وفا بودن شرط مردانگیست ، ورنه با یک استخوان صد سگ رفیقت میشوند

- – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – -

سلام ای بی وفا ای بی مروت

سلام ای ساز گیتار محبت

سلام کردم نگی تو بی وفایی

وگرنه ما که عاشقیم بی مروت !

- – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – -

خوب رویان جهان رحم ندارد دلشان

باید از جان گذرد هر که شود عاشقشان

روز اول که سرشتند به گل پیکرشان

سنگی اندر گلشان بود همان شد دلشان

- – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – -

میان دست من و تو هزار فرسنگ است

غریب مانده دلم بی وفا دلم تنگ است

سراغ چشم ترم را چرا نمی گیری

مگر جنس دل نازک تو از سنگ است

- – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – -

طلوع بی شمار معرفت باش

به شهری که رسومش بی وفائیست

سرم سرگرم تصویر تو گشته

به آن حدی که اسمش بی نوائیست

- – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – -

حقیقت گم نشده. تکه تکه شده به اسم معرفت، افتاده دست یه مشت آدم بی ­معرفت

- – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – -

تمام عمر اگر در بیابان سرگردان شوی .... به که یک شب محتاج نا مردان شوی

- – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – -

سلامتی رفیق بی معرفتی که اسم ما گوشه موبایلش خاک میخوره

- – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – -

دلم میخواست الان پیشم بودی

میرفتیم چن تا هندونه میخریدیم،

دوتایی اینقدر هندونه میخوردیم که شامون بگیره

اونوقت ۲تایی میشایدیم به هر چی رفیق بی معرفته که نه یه زنگ میزنه نه اس ام اس میده!!!

- – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – -

دستمال خیس آرزوهایم را فشردم همین ۴ قطره چکید

زنده

باد

رفیق

با معرفت !

- – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – -

ما عاشق فهم و ادب و معرفتیم

ما خاک قدوم هر چه زیبا صفتیم

از زشتى کردار دگر خسته شدیم

محتاج دو پیمانه مى معرفتیم

- – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – -

مرام فقط مرام گاو،چون نگفت من گفت ما.....رفیق فقط کلاغ نه بخاطر سیاهیش به خاطر یه رنگیش.........معرفت فقط معرفت کرم نه به خاطر کرم بودنش به خاطر خاکی بودنش...

- – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – -

این اس ام اس رو میزنم به سلامتی همه بی معرفتا

که سخت مشغول شطرنج زندگی اند

و نمیدونن ما مات رفاقتشون هستیم


نوشته شده توسط یاسین قاسمی در 1390/08/30 و ساعت 23:32
ویرایش شده در - و ساعت -
لینک ثابت | نظرات

 سرقت طلای دختربچه‌ها به بهانه دادن نوشمک | اخبار اینترنت ,

ماموران کلانتری 153ولی‌عصر، در اول خردادماه سال گذشته، با حضور فردی در جریان وقوع سرقتی از یک دختر خردسال قرار گرفتند.

این فرد به مأموران اعلام کرد که سرنشین یک دستگاه خودرو 206 نقره‌ای رنگ، به بهانه این که قصد دادن خوراکی «نوشمک» به دختر خردسالش دارد، اقدام به سرقت طلا و جواهرات همراه دختر وی کرده و به سرعت از محل متواری شده است.

با آغاز تحقیقات مأموران تجسس کلانتری، مأموران اطلاع پیدا کردند که سرقت‌های مشابه دیگری در محدوده «شهرک ولی‌عصر» بوقوع پیوسته که با شناسایی مالباختگان جدید و با توجه به افزایش این تعداد موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران دایره تجسس قرار گرفت.

در ادامه تحقیقات، مأموران دایره تجسس ویژه با انجام تحقیقات از برخی شاهدان صحنه شماره پلاک خودرو را شناسایی کردند که با انجام تحقیقات از مالک خودرو مشخص شد که خودرو به صورت استیجاری در اختیار فردی31 ساله به نام «بهرام» قرار گرفته است.

ماموران با شناسایی محل تردد بهرام، سرانجام وی در هشتم آبان ماه سالجاری هنگامی که قصد داشت تا خودرو 206 آبی رنگ متعلق به همسرش را برای شست و شوی به کارواش منتقل کند شناسایی و در بازرسی از داخل خودرو نیز یک قبضه چاقو، یک عدد قیچی آهن بر و تعدادی کیک، کلوچه و همچنین تعدادی روسری بچه‌گانه کشف کردند.

با دستگیری متهم و اعتراف صریح وی به سرقت طلا و جواهرات بچه‌ها، پرونده به دستور بازپرس شعبه هفتم دادسرای ناحیه 18 تهران در اختیار پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

با انتقال متهم به پایگاه پنجم و انجام تحقیقات، وی در ادامه اعترافات خود به کارآگاهان گفت: با تهیه موادخوراکی مورد علاقه کودکان و به بهانه دادن روسری به دختربچه‌ها، ابتدا با جلب اعتماد، طلاهای آنان را در یک لحظه با قیچی آهن‌بر می‌بریدم، سپس به سرقت می‌بردم.

با توجه به اعترافات متهم درباره سرقت طلا و جواهرات همراه دختران خردسال و احتمال افزایش تعداد مالباختگان، کارآگاهان پایگاه پنجم در ادامه تحقیقات خود موفق به شناسایی ده‌ها مالباخته‌ای شدند که توسط متهم مورد سرقت قرار گرفته بودند.

سرهنگ کارآگاه علی‌اکبر اسدی، رییس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ در ادامه اعلام این خبر گفت: این سارق در برخی از محل‌ها و مناطق جنوب و جنوب‌غرب تهران بویژه در عبدل‌آباد، خانی‌آباد، نعمت‌آباد و شهرک ولیعصر اقدام به سرقت طلا و جواهرات دختربچه‌ها کرده است.

وی از کلیه مالباختگانی که از خرداد ماه سال جاری بدین شیوه و توسط سرنشین یک دستگاه خودرو 206 نقره‌ای یا آبی رنگ مورد سرقت طلا و جواهرات قرار گرفته‌اند خواست تا برای شناسایی متهم و طرح شکایات خود به اداره پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کنند.


نوشته شده توسط یاسین قاسمی در 1390/08/30 و ساعت 23:30
ویرایش شده در - و ساعت -
لینک ثابت | نظرات


-=-=- برای حمایت از سافتستان روی بنر های زیر تنها یك كلیك بكنید -=-=-


    حقوق این سایت محفوظ است و کپی از آن تنها با ذکر نام مجاز می باشد
All Rights Reserved 2005-2011 © http://www.softestan.ir

 Resolution: 1024 * 768


    آدرس:زاهدان - صندوق پستی: 9815648619


منوی اصلی

موضوعات


اخبار اینترنت(1841)
زنگ تفریح(458)
متافیزیك(159)
داستان(209)
دعوتنامه جی میل(1)
اینترنت رایگان(4)
سینما(685)
ترفند یاهو(9)
ترفند(198)
کانال تلویزیون(8)
اینترنت مجانی(1)
اخبار ورزشی(456)
کد جاوا و قالب(25)
بازی(562)
موزیك مجاز(149)
فیلم مجاز(9)
آموزش(139)
کتاب آموزشی(118)
اکانت اینترنت(7)
مزاحم تلفنی(7)
هاست رایگان(3)
اینترنت نامحدود(2)
نرم افزار سیاه(88)
نرم افزار کاربردی(1317)
نرم افزار پرتابل(530)
نرم افزار آنتی ویروس(356)
نرم افزار طراحی لوگو(8)
نرم افزار فشرده ساز(45)
کلیپ و ملودی موبایل(360)
نرم افزار دوربین زنده(13)
آموزش ساخت وبلاگ(3)
نرم افزار رایت و کپی(93)
سیستم عامل ویندوز(89)
سیستم عامل لینوکس(12)
سیستم عامل ویستا(21)
نرم افزار جستجو(5)
نرم افزار تلویزیون و رادیو(37)
نرم افزار دسکتاپ(317)
نرم افزار صدا(132)
نرم افزار تصویر(296)
نرم افزار تلفن(5)
نرم افزار برنامه نویسی(7)
نرم افزار آفیس(28)
نرم افزار سرگرمی(37)
نرم افزار طراحی سایت(16)
نرم افزار مدریت دانلود(118)
نرم افزار گرافیک(367)
نرم افزار مسنجر(65)
نرم افزار مرورگر(52)
نرم افزار فتوشاپ(168)
نرم افزار اینترنت(99)
نرم افزار اتوکد(9)
نرم افزار ایمیل(20)
نرم افزار انیمیشن(50)
آموزش نرم افزار(24)
تماشای تلویزیون(6)
فروشگاه سایت(13)
قرعه کشی(7)
تبلیغات(3)
دامین رایگان(2)
نام و کد شهرهای ایران(1)
بازی پلی استیشن در رایانه(10)
ویژوال بیسیك(3)
هاست و دامین (3)
آشپزخانه سافتستان(101)
مشکل گشا(11)
نام های اصیل ایرانی(1)
دنیای اتومبیل(144)
آموزش رانندگی(21)
بیوگرافی (51)
سیر و سیاحت(18)
ابزار دی وی دی(44)
زیرنویس فیلم(2)
ابزار وب مستر(78)
پرسش و پاسخ(15)
کار و تجارت(61)
راهنمای خودرو(51)
ارسال اس ام اس(3)
جواب مسابقات(308)
گیاه شناسی(35)
سیدی مجانی(2)
گالری عكس(356)
متن قرآن کریم(114)
حمایت از سایت(1)
مقالات سایت (51)
سافتستان در رسانه ها(16)
فناوری اطلاعات و ارتباطات(19)
آموزش زبان انگلیسی(24)
آموزش اچ تی ام ال(41)
پزشکی و سلامت(517)
طالع بینی مصری(12)
طالع بینی و فال(54)
زاهدان(22)
روانشناسی و زناشویی(315)
جن و روح(25)
گفته بزرگان(143)
اس ام اس و عاشقانه(468)
اخبار سایت (45)
مدیر سایت(4)آرشیو


مرداد 1391 (1)
اسفند 1390 (19)
بهمن 1390 (121)
دی 1390 (429)
آذر 1390 (391)
آبان 1390 (339)
مهر 1390 (461)
شهریور 1390 (244)
مرداد 1390 (272)
تیر 1390 (425)
خرداد 1390 (228)
اردیبهشت 1390 (171)
فروردین 1390 (111)
اسفند 1389 (168)
بهمن 1389 (269)
دی 1389 (153)
آذر 1389 (81)
آبان 1389 (115)
مهر 1389 (107)
شهریور 1389 (97)
مرداد 1389 (66)
تیر 1389 (31)
خرداد 1389 (34)
اردیبهشت 1389 (81)
فروردین 1389 (35)
اسفند 1388 (38)
بهمن 1388 (36)
دی 1388 (85)
آذر 1388 (31)
آبان 1388 (39)
مهر 1388 (31)
شهریور 1388 (98)
مرداد 1388 (93)
تیر 1388 (345)
خرداد 1388 (393)
اردیبهشت 1388 (284)
فروردین 1388 (545)
اسفند 1387 (656)
بهمن 1387 (340)
دی 1387 (424)
آذر 1387 (364)
آبان 1387 (356)
مهر 1387 (257)
شهریور 1387 (414)
مرداد 1387 (248)
تیر 1387 (265)
خرداد 1387 (46)
اردیبهشت 1387 (126)
فروردین 1387 (251)
اسفند 1386 (61)
بهمن 1386 (60)
دی 1386 (71)
آذر 1386 (92)
آبان 1386 (101)
مهر 1386 (89)
شهریور 1386 (91)
مرداد 1386 (386)
تیر 1386 (168)
خرداد 1386 (428)
اردیبهشت 1386 (178)لینکستان

لینکدونی


فروش فوق العاده كوله پشتی های آمریكایی آغاز شد - قیمتی باور نكردنی
فروش تعداد محدودی پالتوی آلمانی ، كت گرم و چكمه های جذاب زنانه و مردانه
بهترین و زیباترین هدیه روز زن و روز مادر - محصولاتی باور نكردنی
كسب در آمد راحت و آسوده ... با ضمانت ما میلیونر شوید
فروش پستی زیور آلات و بدلیجات و جواهر آلات
سافتستان 6 ساله شد !
کابوس "هارپ" در ایران تعبیر خواهد شد؟
سافتستان پنج ساله شد
مجموعه كارتونی اگی و سوسكها _ پت و مت _ پلنگ صورتی _ ارزان تر از همه جا
مقاله جن شناسی و ارتباط با جنیان
یادم باشد با صدای یاسین قاسمی داغ داغ داغ
بغض
سایت دوستیابی و همسریابی دلبر
خداحافظی یاسین قاسمی + مناجات + داستان زیبا
بیماران قلبی حتما بخونند...خیلی مهم
فروش مجموعه كتاب های الكترونیكی كامپیوتر فوق العاده كم نظیر
منو شكستن... تكست زیبا از یاسین
سافتستان سه ساله شد...بدو بیا تو جشن و شادی
تماشای بیش از ۲۰۰ دوربین مخفی و زنده در کشورهای مختلف از جمله ایران و اسرائیل
نرم افزار دعاهای ماه مبارک رمضان هدیه سافتستان به تمام مسلمانان
خدمتی دیگر برای کاربران سایت...تشکر از خانوم هما روستا بازیگر معروف سینما
ابزار پخش زنده رادیو و تلویزیون های اینترنتی ایران 15 كیلوبایت!!!
ترفند جدید: پخش بوق اشغال برای مخاطبین سونی اریكسون
آموزش زبان انگلیسی...اگه میخوای انگلیسی یاد بگیری بیا اینجا رایگان رایگان
معرفی نرم افزار سافتستان توسط سایت آمریكایی...افتخاری دیگر برای سافتستان
پولدار شدن واقعی...صد در صد تضمینی و مطمئن کلیک کن دیگه...میلیونر شوید
انتقاد از كانال هامون سیستان و بلوچستان...بسیار مهم
ده میلیون ایمیل تبلیغاتی مخصوص وب مستر ها و فروشندگان و...
Softestan Farsi Game یه بازی ماشینی تقدیم به ایرانی های عزیز از طرف سافتستان
Softestan Portable Collection هدیه سافتستان به تمام کاربران اینترنت
علوم غریبه-متافیزیک-ارواح-ماوراطبیعه-جن
آتش سوزی بزرگ در زیباشهر زاهدان داغ داغ داغ
ترسناک ترین مستند جهان احضار روح و جن
مستند تکان دهنده فقر و فحشا
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم...حامی سایت شوید
طالع بینی مصری...طالع بینی و تحلیل شخصیت بر اساس ماه تولد و دهه
سال ۱۳۸۷ بر تمام شما خوبان مبارک باد
سافتستان در پیام نمای شبکه سوم سیمای جمهوری اسلامی ایران!!!
اسکریپت های زیبا
برای شفای همه بیماران دعا كنیم
سافتستان دو ساله شد!!!
یاسین قاسمی مدیریت سافتستان دانشجو میشود!!! رشته مهندسی کشاورزی
طعم واقعی تجارت الکترونیکی با عضویت رایگان در این سایت
جواب سوالات سایت بزرگ تبیان فقط در این قسمت
آموزش فتوشاپ از مقدماتی تا پیشرفته
دیدن شماره تلفن اشخاص هنگام چت کردن...جدید
عضویت در لاوستان مساوی است با برنده شدن یک جایزه نفیس
مطالب سایت سافتستان در روزنامه ابرار اقتصادی
لیست ده هزار ایمیل ایرانی فقط با ۵۰۰ تومان هات هات هات
زیرنویس فارسی سریال محبوب جواهری در قصر بصورت کاملا رایگان
Links Archive


مطالب گذشته سایت

كتاب رازهای جنسی و زناشویی منتشر شد !
دلبر
تصاویر سحر قریشی در کنار برادرش سپهر قریشی!
سرنوشت اسرارآمیز ۴ دختر بچه ناپدید شده + عکس
هجوم اسرائیلی‌ها برای دیدن جدایی نادر از سیمین + عکس
طنز/سرنوشت كارتونهایی كه دیدیم چی شد؟
یک داستان کوتاه خنده دار اما غمناک
جدایی نادر از سیمین در اسکار تاریخ ساز شد + عکس
4 عکس جدید و متفاوت از الناز شاکردوست
سال ۱۳۹۱ سال نهنگ است +طالع بینی
شباهت دختر بی ادب روسی به پاریس هیلتون! + عکس
عكس/ یک خیابان عجیب در آبادان
چگونه یک تاجر موفق باشیم؟
10 موبایل جالبی که به‌ زودی‌ در بازارخواهید دید! + عکس
تیم ملی بازی باخته را به تساوی کشاند
عکس / اشکان دژاگه و همسرش
صحنه ای که باید از فیلم 'بوسیدن روی ماه' سانسور شود + عکس
آرزو دارید دندانهایتان مثل هالیودی ها سفید، زیبا و درخشان باشد؟
شان استون: آنجلینا جولی زن قدرتمندی است! + تصاویر
مشایی هم تأیید صلاحیت شد
فروشگاه اینترنتی دلبر افتتاح شد
جنجال تازه همسر سارکوزی + عکس
مرگ خواننده هالیوودی جنجالی شد + عکس
گزارشی تکان دهنده از تجاوز به زنان!
اجبار سربازان آمریكایی به نوشیدن خون و دل و روده + عکس
عکس های جدید از نیکول کیدمن در کنار دخترانش
عکس / دار زدن یکی از اشرار در سال 1290
عکس‌ های فرزاد حسنی در برنامه عمو پورنگ
تاثیر پرخاشگری شوهران برروی زنان!
چاق ترین زن در کل تاریخ جهان؛ ۷۲۷ کیلوگرم + عکس


Copyright © 2005-2013 by Yasin Ghasemi. All rights reserved
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic